Energetska obnova višestambene zgrade na adresi Dr. Vlatka Mačeka 12, Požega

Zgrada na adresi Dr. Vlatka Mačeka 12 u Požegi (k.č.br. 1553/5, k.o. Požega) izgrađena je 1964.g. i svrstana je u energetski razred E. Sastoji se od 12 stambenih jedinica. Nakon provedenih mjera energetske obnove će se poboljšati kvaliteta života stanara zgrade koja će biti u C energetskom razredu.

Referentna oznaka: KK.04.2.2.01.0528

• toplinska izolacija stropa prema negrijanom prostoru
    • rekonstrukcija krova iznad grijanog prostora
    • zamjena dijela postojeće drvene stolarije

• smanjenje emisije CO2 za 66%.
    • C energetski razred

Završena je energetska obnova višestambene zgrade na adresi Dr. Vlatka Mačeka 12 u Požegi.

Radove je izvela zajednica ponuditelja Z.D.S. Čolić – strojno žbukanje i L projekt d.o o. Stručni nadzor radova energetske obnove obavljala je Zajednica ponuditelja Zeleni projekt j.d.o.o. i Zajednički projektantski ured d.o.o.

Postavljena je toplinska izolacija vanjskih zidova, rekonstruiran krov te zamijenjena postojeća drvena stolarija plastičnom.