Energetska obnova višestambene zgrade na adresi Slavonska 4, Požega

Zgrada na adresi Slavonska 4 u Požegi (k.č. br. 1230 k.o. Požega) je građena 1968. godine s elementima koji ne odgovaraju suvremenim standardima uštede i racionalnog trošenja energije. Energetskom obnovom zgrada će imati energetski razred D, u odnosu na dosadašnji F razred.

Referentna oznaka: KK.KK.04.2.2.01.0526

• zamjena dijela postojeće stolarije

• smanjenje emisije CO2 za više od 50%.
    • D energetski razred

Energetska obnova višestambene zgrade na adresi Slavonska 4, Požega završena je 30. travnja 2018. Radove je izvela tvrtka Promet građenje d.o.o., Požega, a stručni nadzor tvrtka A-PLAN. Stavljena je toplinska izolacija fasade i ugrađena je energetski učinkovita stolarija. Stanari su time dobili domove ugodnije za življenje povećane tržišne vrijednosti.

E-tržnica