Energetska obnova višestambene zgrade na adresi Vanje Radauša 6-8, Požega

Zgrada na adresi Vanje Radauša 6-8 u Požegi (k.č. br. 4574/2  k.o. Požega) je izgrađena je 1986.g. i svrstana je u energetski razred D. Sastoji se od 20 stambenih jedinica. Energetskom obnovom zgrada će imati energetski razred B.

Referentna oznaka: KK.04.2.2.01.0529

• toplinska izolacija stropa prema negrijanom tavanu
    • zamjena dijela postojeće stolarije

• smanjenje emisije CO2 za više od 65%.
    • B energetski razred

Gradonačelnik Požege Darko Puljašić i direktor Komunalca Požega d.o.o Anto Bekić obišli su 12. travnja višestambenu zgradu na adresi Vanje Radauša 6-8 na kojoj su u tijeku radovi energetske obnove. Izvođač ih je upoznao s dinamikom radova koji će, prema ugovoru, biti završeni do 31. kolovoza 2018.