požeško komunalno poduzeće - za čist grad 

    Raspored sahrana

    Raspored sahrana na grobljima u gradu Požegi:

     

     

    SUBOTA, 17. studenog 2018.

    • PEZIĆ JOSIP - Groblje Krista Kralja, 14,00 sati

     

    ČETVRTAK, 15. studenog 2018.

    • BOGOJEVIĆ BRANKO - Groblje Krista Kralja, 11,00 sati

     

    UTORAK, 13. studenog 2018.

    • PEIĆ IVAN - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 12. studenog 2018.

    • POLAK BOŽO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PETAK, 9. studenog 2018.

    • BURCAR KATICA - Groblje sv. Elizabete,14,00 sati

     

    ČETVRTAK, 8. studenog 2018.

    • NAGLIĆ TOMO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 7. studenog 2018.

    • BREKALO IVAN - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    UTORAK, 6. studenog 2018.

    • JAKOVAC KATICA - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati

     

    SUBOTA, 3. studenog 2018.

    • BERIĆ MARIJA - Groblje Jagodnjak, 14,00 sati
    • KRALJEVIĆ IVICA - Groblje sv. Ilije, 16,00 sati 

     

    UTORAK, 30. LISTOPADA 2018.

    • RESANOVIĆ VESNA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • SAMARDŽIĆ RUŽA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 29. listopada 2018.

    • LUKAČEVIĆ MIRKO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 27. listopada 2018.

    • VIDOVIĆ DRAGUTIN - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati 

     

    SUBOTA, 20. listopada 2018.

    • PIROVIĆ DUŠAN - Groblje Jagodnjak, 14, 00 sati
    • JUKIČIĆ TANJA - Groblje sv. Ilije, 15,30 sati

     

     

    PETAK, 19. listopada 2018.

    • DRAGIČEVIĆ IVAN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 18. listopada 2018.

    • ROGIĆ DANICA - Groblje Jagodnjak, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 17. listopada 2018.

    • LENARČIĆ ZORA - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati
    • DANKO BROZOVIĆ - BROZA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati 

     

    UTORAK, 16. listopada 2018.

    • MARTINIĆ MARIJA - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati
    • BENČIĆ DRAGICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 15. listopada 2018.

    • PANTIĆ MARIJAN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 13. listopada 2018.

    • NOSIĆ IVAN - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati
    • NOVAK IVAN - Groblje Krista Kralja, 15,30 sati

     

    ČETVRTAK, 11. listopada 2018.

    • LUCIJA FILIPOVIĆ rođ. MUHAR - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati 

     

    SRIJEDA, 3. listopada 2018.

    • GRČIĆ ZDENKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • ŠTAJDUHAR ANKA - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

     

    PONEDJELJAK, 1. listopada 2018.

    • JELIĆ ZLATA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 29. rujna 2018.

    • PERIĆ GORAN - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati 

     

    ČETVRTAK, 27. rujna 2018.

    • ZUDER IVANKA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    UTORAK, 25. rujna 2018.

    • ZUKOLO EMILIJA - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati
    • KATIĆ DRAGICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 24. rujna 2018.

    • PAVLOVIĆ ZDRAVKO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati 

     

    SUBOTA, 22. rujna 2018.

    • ŠARIĆ PETAR-PEPA -  Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

     

    PETAK, 21. rujna 2018.

    • HORVAT SILVIO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 13. rujna 2018.

    • GRBIĆ BRANKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 12. rujna 2018.

    • MIŠKULIN ANA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati 

     

    PETAK, 7. rujna 2018.

    • POLJAK ANKICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 6. rujna 2018.

    • FRANJIĆ ŽELJKA - Groblje Krista Kralja, 16,30 sati

     

    PETAK, 24. kolovoza 2018.

    • VIDAKOVIĆ VLADE - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • GAJER NADA - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati 

     

    UTORAK, 21. kolovoza 2018.

    • BOŽIDAR KEMPF - Groblje sv. Ilije, 11,00 sati

     

    SUBOTA, 11. kolovoza 2018.

    • ERJAVEC VINKO - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

     

    SRIJEDA, 1. kolovoza 2018.

    • MALJEVAC ANTUN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • VUKELIĆ LJUBICA - Groblje sv. Elizabete, 16,30 sati

     

    SRIJEDA, 25. srpnja 2018.

    • TOLJAN NIKOLA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    UTORAK, 24. srpnja 2018.

    • BELAK KATICA -  Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 23. srpnja 2018.

    • VUKOVIĆ TOMISLAV - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 21. srpnja 2018.

    • KLARIĆ TEREZIJA- Groblje sv. Ilije, 12,30 sati
    • SULIĆ LJUBICA - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

     

    SRIJEDA, 18. srpnja 2018.

    • KOVAČEVIĆ ANDRIJA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 12. srpnja 2018.

    • KAURINOVIĆ ŽELJKO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati 

     

    UTORAK, 10. srpnja 2018.

    • DORONTIĆ ĐINO - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati 

     

    PONEDJELJAK, 9. srpnja 2018.

    • DŽIDIĆ MARIJA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • ĐURINA ANTUN - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

     

    ČETVRTAK, 5. srpnja 2018.

    • PREGUN IVANKA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    UTORAK, 3. srpnja 2018.

    • JAZBIŠEK FRANJO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 2. srpnja 2018.

    • GRETZER SLAVKO - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati 

     

    SUBOTA, 30. lipnja 2018.

    • ALABER IVANKA - Groblje sv. Elizabete, 13,00 sati 

     

    UTORAK, 26. lipnja 2018.

    • SELEŠI MILKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • HUT IVAN VLADO - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

     

    SUBOTA, 23. lipnja 2018.

    • ARAČIĆ PEJO - Groblje Krista Kralja, 12,30 sati
    • MATOKIĆ ANKICA - Groblje Krista Kralja, 14,00 sati
    • VALENTA MARICA - Groblje sv. Ilije, 15,30 sati 

     

    ČETVRTAK, 21. lipnja 2018.

    • MARKOVIĆ MATO - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • DUJMOVIĆ MARIJAN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • CRNKOVIĆ MILAN - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

     

    SRIJEDA, 20. lipnja 2018.

    • SEIFERT ĐORDANI - ĐANI - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • VARGAŠ ADAM - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

     

    UTORAK, 19. lipnja 2018.

    • GRŽAN LUJA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PETAK, 15. lipnja 2018.

    • DOBRAŠ KRSTIVOJ - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati
    • DROPULJIĆ ILONKA - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

     

    UTORAK, 12. lipnja 2018.

    • KREJČIR MARE - Groblje sv. Ilije, 16,00 sati 

     

    PONEDJELJAK, 11. lipnja 2018.

    • ČENGIĆ ŠTEFANIJA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati 

     

    SUBOTA, 9. lipnja 2018.

    • ŠIMIĆ ŽELIMIR - Groblje Krista Kralja, 14,00 sati

     

    SUBOTA, 2. lipnja 2018.

    •  PRPIĆ LUCIJA - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

     

    PETAK, 1. lipnja 2018.

    • BARIŠIĆ JOSIPA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 28. svibnja 2018.

    • OROZ RUŽA - Groblje sv. Ilije,15,00 sati
    • ABRAMOVIĆ STJEPAN - Groblje Krista Kralja, 16,30 sati

     

    ČETVRTAK, 24. svibnja 2018.

    • GOMERČIĆ TOMISLAV - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati 

     

    PONEDJELJAK, 21. svibnja 2018.

    • BAŠIĆ BRANKA - Groblje sv. Elizabete, 13,00 sati 

     

    ČETVRTAK, 17. svibnja 2018.

    • ČUBRIĆ BRANIMIR - Groblje Krista Kralja, 16,00 sati

     

    SRIJEDA, 16. svibnja 2018.

    • KOPILAŠ ZORKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati 

     

    ČETVRTAK, 10. svibnja 2018.

    • MARIĆ MARIJA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati 

     

    UTORAK, 8. svibnja 2018.

    • SAJFERT EMILIJA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 7. svibnja 2018.

    • BAUKOVIĆ LJUBOMIR - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati
    • KOLER MARIJA, rođ. ČERTI - Groblje sv. Elizabete, 16,30 sati

     

    SUBOTA, 5. svibnja 2018.

    • LOJBER BRANKO - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

     

    SRIJEDA, 2. svibnja 2018.

    • CVITKOVIĆ MILAN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • IVANOVIĆ KATICA - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

     

    PONEDJELJAK, 30. travnja 2018.

    • ĐURIĆ MARIJAN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 28. travnja 2018.

    • ČMELAR TOMISLAV - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

     

    PETAK, 27. travnja 2018. 

    • SOLDO BOŽO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati
    • RABIĆ ŽELJKO - Groblje Krista Kralja, 16,30 sati

     

    UTORAK, 24. travnja 2018. 

    • NINKOVIĆ MILENA, Groblje Jagodnjak, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 16. travnja 2018. 

    • DEVČIĆ MATIJA - ČAĐO, Groblje Krista Kralja, 14,00 sati

     

    PETAK, 13. travnja 2018.

    • REPULEC BRANKO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 9. travnja 2018. 

    • RADOVIĆ NIKOLA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 4. travnja 2018.

    • JOZA GRUBIŠIĆ-BAKA JOKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    UTORAK, 3. travnja 2018.

    • TURKALJ DANICA - Groblje Krista Kralja, 14,00 sati
    • PERNAR JOSIP - Groblje Krista Kralja, 15,30 sati

     

    SUBOTA, 31. ožujka 2018.

    • LUČAN TOMISLAV - Groblje Krista Kralja, 14,00 sati
    • VLAH LJUBICA - Groblje sv. Ilije, 15,30 sati

     

    ČETVRTAK, 29. ožujka 2018.

    • KEŠIĆ BLAŽENKA - Groblje sv. Ilije 15,00 sati

     

    UTORAK, 27. ožujka 2018.

    • PILON ŽELJKO - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 26. ožujka 2018.

    • ŽUPANČIĆ ANA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati

     

    SUBOTA , 24. ožujka 2018.

    • ČMELAR ALEKSANDAR - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

     

    PETAK, 23. ožujka 2018.

    • LOUČ FRANJO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 22. ožujka 2018.

    • MESIĆ VLADO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 17. ožujka 2018.

    • KOZJAK MARIJA DANIJELA PIA  - Groblja Krista Kralja, 12,00 sati

     

    ČETVRTAK, 15. ožujka 2018.

    • ANDROVIĆ ANA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 14. ožujka 2018.

    • RADOŠ VINKO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    UTORAK, 13. ožujka 2018.

    • CRNJAC STANISLAV - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 12. ožujka 2018. 

    • BABATI FANČIŠEK - Groblje Krista Kralja, 13,30 sati
    • ZIMA MARIJA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 3. ožujka 2018.

    • MATOŠEVIĆ FRANO - Groblje Krista Kralja, 14,00 sati 

     

    PETAK, 2. ožujka 2018.

    • MILER BOŽIDAR - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • NADA BRABEC rođ. ŠKODA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 28. veljače 2018.

    • GRUBIŠIĆ DOMIN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 26. veljače 2018.

    • KOVAČEVIĆ VINKO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 24. veljače 2018.

    • KAURINOVIĆ LJUBICA - Groblje Krista Kralja, 14,00 sati
    • RONČEVIĆ DRAGICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati 

     

    UTORAK, 20. veljače 2018.

    • GAVRIĆ ADAM - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • OROZOVIĆ ILIJA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 17. veljače 2018.

    • ROSIĆ MARIJA - Groblje Krista Kralja, 14,00 sati

     

    PETAK, 16. veljače 2018.

    • MARIČIĆ VERUNIKA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 15. veljače 2018.

    • SMOLČIĆ DANE - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 14. veljače 2018.

    • KUSIĆ MILAN - Groblje Krista Kralja, 13,30 sati 

     

    UTORAK, 13. veljače 2018.

    • HAJSTER KRISTINA - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati
    • ČOP MIRNA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 12. veljače 2018.

    • TOKIĆ MARTINA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PETAK, 9. veljače 2018.

    • KUZMAN RUŽICA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati

     

    ČETVRTAK, 8. veljače 2018.

    • ŠURAK SLAVKA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati 

     

    UTORAK, 6. veljače 2018.

    • JELAVIĆ MILICA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 5. veljače 2018.

    • KARAPANDŽIĆ EVA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 3. veljače 2018.

    • MARIJIĆ MATIJA - Groblje Krista Kralja, 13,30 sati

     

    PETAK, 2. veljače 2018.

    • ŽEGARAC PETAR - Groblje Jagodnjak, 15,00 sati

     

    UTORAK, 30. siječnja 2018.

    • OTO HORVAT -  Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 27. siječnja 2018

    • DI GIORGIO ANTUN - Groblje sv. Elizabete, 14,00 sati

     

    UTORAK, 23. siječnja 2018.

    • RONKO DARKO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 22. siječnja 2018.

    • MINDUM ANTONIJA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 17. siječnja 2018.

    • GRUIĆ AGICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 15. siječnja 2018.

    • RUTKOVSKI TEREZIJA - Groblje sv. Ilije,15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 11. siječnja 2018.

    • GVOZDANOVIĆ RADMILA - Groblje Jagodnjak, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 10. siječnja 2018.

    • GARILOVIĆ JOSIP - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • PETROVIĆ SOFIJA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 8. siječnja 2018.

    • FARKAŠ MARICA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati

     

    PETAK, 5. siječnja 2018.

    • MIOČEVIĆ ZORKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • BAREŠIĆ ANDRIJA - Groblje sv. Ilije, 15,30 sati

     

    ČETVRTAK, 4. siječnja 2018.

    • MARAČ ANA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • HORVAT ZVONKO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    UTORAK, 2. siječnja 2018.

    • BEVANDIĆ KATA - Groblje sv. Ilije, 12,00 sati
    • PERKOVIĆ MARIJA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • FAT MILENKO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 27. prosinca 2017.

    • LASOVIĆ JANJA - Groblje sv. Ilije,13,30 sati
    • KREŠEVLJAK ŽELJKO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PETAK, 22. prosinca 2017.

    • SLAVICA BALEN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 21. prosinca 2017.

    • STAMENKOVIĆ LJUBOMIR - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 20. prosinca 2017.

    • ČENIĆ MIRA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 20. prosinca 2017.

    • VUKUŠIĆ LJUBICA - Groblje sv. Elizabete, 12,00 sati

     

    UTORAK, 19. prosinca 2017.

    • PIHA DAVOR - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 18. prosinca 2017.

    • JOGUN IVAN - Groblje Krista Kralja, 14,00 sati

     

    SUBOTA, 16. prosinca 2017.

    • BEK ZDENKA - Groblje sv. Ilije, 13,00 sati
    • NOVAK MARIJAN - Groblje sv. Ilije,14,00 sati

     

    UTORAK, 12. prosinca 2017.

    • TOMIĆ BORIS - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • DRAŽENOVIĆ MARIO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PETAK, 8.prosinca 2017.

    • KOLIĆ STJEPAN - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    UTORAK, 5. prosinca 2017.

    • PAVUNČEC TOMO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 4. prosinca 2017.

    • OBRADOVIĆ BOŽO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    UTORAK, 28. studeni 2017.

    • GLAVANIĆ ZDENKO - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati
    • KERŠEK BELKOV BRANKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 25. studeni 2017.

    • KRAMBERGER BOŽIDAR DARKO - Groblje sv. Elizabete, 14,00 sati

     

    PETAK, 24. studeni 2017.

    • PRIMORAC PAVLE - Groblje sv. Ilije, 11,00 sati
    • VUČIĆEVIĆ JANJA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 22. studeni 2017.

    • ANDRIĆ NATAŠA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    UTORAK, 21. studeni 2017.

    • JURAŠIĆ MARICA - Groblje sv. Ilije 15,00 sati
    • CRNKOVIĆ PAULINA - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati

     

    PONEDJELJAK, 20. studeni 2017.

    • BUTURAC TOMISLAV KREŠIMIR - Groblje Krista Kralja, 12,00 sati
    • BOŠNJAK MATIJA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • VRANEŠ BOGDAN - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 15. studeni 2018.

    • GAŠPAR BISERKA MIROSLAVA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    UTORAK, 14. studenog 2017.

    • POPADIĆ DUŠAN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 13. studenog 2017.

    • VUKUŠIĆ SILVESTRA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    UTORAK, 7. studenog 2017.

    • DUJMOVIĆ ANTUN - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 6. studenog 2017.

    • JOVANOVIĆ ŽELIMIR - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 4. studenog 2017.

    • ĆOSIĆ MARA - Groblje sv. Ilije, 12,30
    • DRAGOSAVAC TEREZIJA - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

     

    UTORAK, 31. listopada 2017.

    • MIHOCI DAMIR - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    UTORAK, 24. listopada 2017.

    • KAUČIĆ ANA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 23. listopada 2017.

    • MILANOVIĆ BOJA - Groblje Jagodnjak, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 21. listopada 2017.

    • GERBEC VLADO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 12. listopada 2017.

    • DARMOPIL IVICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    UTORAK, 10.10. 2017.

    • DUNĐER DINKO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati
    • ĐURĐEVIĆ ALEN - Groblje Krista Kralja, 16,30 sati

     

    PETAK, 6. listopada 2017.

    • TOMAŠIČEVIĆ FRANJO - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 4. listopada 2017.

    • RADOJČIĆ ZVONKO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    UTORAK, 3. listopada 2017.

    • PIROŠEK ZVONKO - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 2. listopada 2017.

    • URVAN MILAN - Groblje Jagodnjak, 15,00 sati 

     

    UTORAK, 26. rujna 2017.

    • KEGLEVIĆ JOZEFINA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 25. rujna 2017.

    • PATOČ BRANKO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

      

    SUBOTA, 23. rujna 2017.

    • OREŠKOVIĆ NINKA - Groblje sv. Elizabete, 12,30 sati
    • MIŠČEVIĆ KATARINA - Groblje Krista Kralja, 14,00 sati
    • DUJAKOVIĆ NEVENKA - Groblje sv. Ilije 15,30 sati
    • LEŠ TONČI - Groblje sv. Ilije, 17,00 sati

     

    SRIJEDA, 20. rujna 2017.

    • KRPAN KATA - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati
    • ČULJAK BOŽO -  Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    UTORAK, 12. rujna 2017.

    • FARKAŠ ZVONKO - ZUMBUL - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PETAK, 8. rujna 2017.

    • MEDIĆ IVICA  - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 7. rujna 2017.

    • PETRANOVIĆ MARIJA - Groblje sv. Elizabete, 14,00 sati

     

    SRIJEDA, 6. rujna 2017.

    • JOVANOVIĆ JULIJANA - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 4. rujna 2017.

    • TOMIĆ PAVAO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PETAK, 01. rujna 2017.

    • MIKULIĆ BLAGICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 30. kolovoza 2017.

    • SAMARDŽIJA JOSIP - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 28. kolovoza 2017.

    • MILOSAVLJEVIĆ RANKA -  Groblje Jagodnjak, 15,00 sati
    • KUBURDŽIĆ SLAVKO - Groblje Krista Kralja, 16,30 sati

     

    ČETVRTAK, 24. kolovoza 2017.

    • ĐURAK STANISLAVA ZDENKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    UTORAK, 22. kolovoza 2017.

    • GOLEK KREŠIMIR - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • KELEMOVIĆ NIKOLA - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati 

     

     ČETVRTAK, 17. kolovoza 2017.

    • VAJZER SLAVICA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 14. kolovoza 2017.

    • CRNKOVIĆ JELENA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati
    • ZALAR LJUBICA - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

     

    PETAK, 11. kolovoza 2017.

    • MIŠČEVIĆ LUKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 9. kolovoza 2017.

    • TANCOŠ ANA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati
    • KOKOTOVIĆ ILIJA - Groblje Krista Kralja, 16,30 sati

     

    PONEDJELJAK, 7. kolovoza 2017.

    • TAJZLER DRAGAN - KARLA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PETAK, 4. kolovoza 2017.

    • BOŠNJAK LJUBICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 3. kolovoza 2017.

    • ANGELOVSKI BLAGA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    UTORAK, 1. kolovoza 2017.

    • VIDA BRANKA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 24. srpnja 2017.

    • MATIJEVIĆ NEVENKA - NENA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PETAK, 21. srpnja 2017.

    • CVJETOJEVIĆ ZORKA - Groblje Jagodnjak, 15,00 sati

     

    PETAK, 14. srpnja 2017.

    • POCK SLAVICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 10. srpnja 2017.

    • VUKELIĆ MILAN - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati
    • HODAK DRAGICA - Groblje Krista Kralja, 16,30 sati

     

    PETAK, 7. srpnja 2017.

    • PILLON ELIZABETA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 3. srpnja 2017.

    • VUKUŠIĆ IVAN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • VUKOVIĆ STJEPAN - ZLATKO - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

     

    SUBOTA, 1. srpnja 2017.

    • POLETTO BILJANA - Groblje Krista Kralja, 13,00 sati

     

    SRIJEDA, 28. lipnja 2017.

    • AREVIĆ PERA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    UTORAK, 27. lipnja 2017.

    • MEŠTROVIĆ TEREZIJA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • HIP MATILDA - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

     

    PONEDJELJAK, 26. lipnja 2017.

    • SAMARŽIJA ZORICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    UTORAK, 20. lipnja 2017.

    • JELENIĆ BRANKA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati
    • SKELEDŽIĆ DARKO - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

     

    SRIJEDA, 14. lipnja 2017.

    • KRPAN IVAN - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 12. lipnja 2017.

    • OŽBOLT DANICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 10. lipnja 2017.

    • MIHOTA STJEPAN - Groblje sv. Elizabete, 14,00 sati
    • PETRNAC BOŽIDAR - Groblje sv. Ilije, 15,30 sati

     

    PETAK, 9. lipnja 2017.

    • DOKOZIĆ MARICA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 7. lipnja 2017.

    • LUKETIĆ SLAVICA - KAĆA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    UTORAK, 6. lipnja 2017.

    • ŠOSTAR VJERA-VERA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • MILIČEVIĆ MARIJA - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

     

    PONEDJELJAK, 5. lipnja 2017.

    • NEKIĆ STANKO - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • BIDLO MIRKO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PETAK, 2. lipnja 2017. 

    • HEĆIMOVIĆ ROBERT - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 1. lipnja 2017.

    • PEJŠA MILENA - Groblje sv. Elizabete - 15,00 sati
    • KLARIĆ TOMISLAV - Groblje Krista Kralja, 16,30 sati

     

    SRIJEDA, 31. svibnja 2017.

    • FLAJPAN VIKTORIJA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    UTORAK, 30. svibnja 2017.

    • NJAVRO NIKOLA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    SUBOTA, 27. svibnja 2017.

    • STANIĆ EVA (3 godine) - Groblje Krista Kralja, 13,00 sati

     

    ČETVRTAK, 25. svibnja 2017.

    • ARSENIĆ LJUBICA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

     

    SRIJEDA, 24. svibnja 2017

    • BRANTNER VINKO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    UTORAK, 23. svibnja 2017.

    • BARIŠIĆ ZDENKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

     

    PONEDJELJAK, 22. svibnja 2017.

    • STARČEVIĆ MILAN - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    PETAK, 19. svibnja 2017.

    • HAVLOVIĆ MIRKO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

     

    ČETVRTAK, 18. svibnja 2017.

    • KARAN PETAR - Groblje sv, Ilije, 15,00 sati

     

    UTORAK, 16. svibnja 2017.

    • IVAN ŠOSTER - Groblje sv. Elizabete, 12,00 sati


    PONEDJELJAK, 15. svibnja 2017.

    • MIRA FARKAŠ - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    PETAK, 12. svibnja 2017.
    • STJEPAN BRANTNER - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 8. svibnja 2017.
    • MARA VOSAHLO - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    ČETVRTAK, 4. svibnja 2017.
    • JEDINAK FINKA - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati
    • BUBAK ANTUN - Groblje sv. Ilije, 15,30 sati
    • OREŠKOVIĆ ZLATKO - Groblje Krista Kralja, 17,00 sati

    SRIJEDA, 3. svibnja 2017.

    • ORLIĆ SIMEONA MARIJA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    UTORAK, 2. svibnja 2017.

    • KESEGIĆ MARIJA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    PETAK, 28. travnja 2017.
    • VUKOMANOVIĆ ANTUN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    ČETVRTAK, 27. travnja 2017.
    • FRIDRIH KARLO - Groblje sv. Elizabete, 14,30 sati
    • DE MARKO MARICA - Groblje sv. Elizabete, 16,00 sati

    SRIJEDA, 26. travnja 2017.

    • HORVAT SUZANA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    SRIJEDA, 19. travnja 2017.
    • ROMŠTAJN IVAN - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 10. travnja 2017.
    • PEKAZ ANKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    ČETVRTAK, 6. travnja 2017.
    • ŠAJNOVIĆ MARIJA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    SRIJEDA, 5. travnja 2017.
    • KNEŽEVIĆ MILIVOJ - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 3. travnja 2017.

    • VARGA FRANJO - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • VUKOVIĆ MARIJA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati
    • SAMARŽIJA DRAGICA - Groblje sv. Ilije, 16,30 sati

    ČETVRTAK, 30. ožujka 2017.
    • ČIKARDIĆ KATICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    SRIJEDA, 29. ožujka 2017.
    • PAPONJA BOŽICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    SUBOTA, 25.ožujka 2017.
    • NEMEC MARA ZORA - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

    PETAK, 24.3.2017.
    • GRETIĆ DANICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    PETAK, 17. ožujka 2017.
    • DAVIDOVIĆ VLADIMIR - Groblje sv. Elizabete, 12,00 sati
    • KNEZOVIĆ KATA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati
    • ĆUK ĐORĐE - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati

    ČETVRTAK, 16. ožujka 2017.
    • FERENC JULIJANA - Groblje Sv. Ilije, 13,00 sati
    • HOFMAN IVKA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati
    SRIJEDA, 15. ožujka 2017.
    • GRBAC MANDA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • KOVAČ VESNA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    PETAK, 10. ožujka 2017.

    • BARIČEVIĆ FRANJO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    UTORAK, 7. ožujka 2017.
    • BOROŠ BOŽENA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 6. ožujka 2017.

    • DRAGIČEVIĆ ŽELJKO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    PETAK, 3. ožujka 2017.
    • MAJER MIRKO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    ČETVRTAK, 2.ožujka 2017.
    • TADIĆ NIKOLA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    SRIJEDA, 1. ožujka 2017.
    • BIONDIĆ TOMISLAV - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    UTORAK, 28. veljače 2017.
    • RADOTIĆ KATA -  Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • BRKIĆ MILOVAN - Groblje Jagodnjak, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 27. veljače 2017.
    • MUSTAPIĆ KRISTO - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    ČETVRTAK, 23. veljače 2017.
    • MILINKOVIĆ LJUBA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    SRIJEDA, 22. veljače 2017.
    • MAJETIĆ ZDENKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    UTORAK, 14. veljače 2017.
    • PETROVIĆ MATIJA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 13. veljače 2017.
    • KINZEL JULIJA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    SUBOTA, 11. veljače 2017.
    • ALEKSIĆ DRAGICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    PETAK, 10. veljače 2017.
    • BALOG MIŠKO - Groblje sv. Elizabete, 13,00 sati

    ČETVRTAK, 9. veljače 2017.
    • RIBIĆ ANDRIJA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati

    SRIJEDA, 8. veljače 2017.
    • PRANJIĆ VINKO - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • MATIJEVIĆ IVAN - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    UTORAK, 7. veljače 2017.
    • KORETIĆ MIRA - Groblje sv. Elizabete, 12,00 sati
    • SEIFFERT TEREZIJA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • BRUS MARIJA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 6. veljače 2017.
    • LISAC DUŠICA - Groblje sv. Ilije, 12,30 sati
    • ŠEVKUŠIĆ ANKICA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • SUMAR IVAN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    SUBOTA, 4. veljače 2017.
    • KRIZMANIĆ MARKO - Groblje Krista Kralja, 13,30 sati
    • KUČINIĆ LJERKA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    PETAK, 3. veljače 2017.
    • SAMARŽIJA ZORKA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • JURKOVIĆ DRAGUTIN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    ČETVRTAK, 2. veljače 2017.
    • ŠILER ANKICA - Groblje Jagodnjak, 13,00 sati
    • RIBIĆ ŽELJKO - Groblje Krista Kralja, 14,30 sati

    UTORAK, 31. siječnja 2017.
    • KRANJC MARIJA - Groblje sv. Elizabete, 13,00 sati

    PETAK, 27.siječnja 2017.
    • JANJATOVIĆ NIKOLA - Groblje Krista Kralja, 13,30 sati
    • TOMAS ZDENKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    UTORAK, 24. siječnja 2017. 
    • BEGIĆ IVAN - Groblje Krista Kralja, 13,00 sati
    • KUMBEROVSKI RAJKA - Groblje Jagodnjak, 14,30 sati

    SUBOTA, 21. siječnja 2017.
    • BANOVIĆ MIRKO - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati

    SRIJEDA, 18. siječnja 2017.
    • IVAN PUMER - KLUN - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • BENIĆ ZORKA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    UTORAK, 17. siječnja 2017.
    • UGRIN JOSIP - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati

    SUBOTA, 14. siječnja 2017.
    • JAKOBENOV MIJO - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati

    PETAK, 13. siječnja 2017.
    • OREŠKI MARIJA - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati
    • JOSIPA ZDENKA JAKŠIĆ - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    ČETVRTAK, 12. siječnja 2017.
    • BRUS DAMIR - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati
    • RADOVANLIJA JULKA - Groblje Jagodnjak, 13,30 sati

    PONEDJELJAK, 9. siječnja 2017.
    • VALGONI ANA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • VUKOVIĆ MILOSAVA - Groblje Jagodnjak, 15,30 sati

    ČETVRTAK, 5. siječnja 2017.

    • TADIĆ ANA - Groblje Krista Kralja, 12,00 sati
    • MILJEVIĆ SOKA - Groblje Jagodnjak, 13,30 sati

    SRIJEDA, 4. siječnja 2017.
    • ČAVEC MIHAELA - Groblje sv. Ilije, 12,00 sati
    • MILETIĆ RADMILA - Groblje Jagodnjak, 13,30 sati
    • MARIČEVIĆ IVAN - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 2. siječnja 2017.
    • JOSIPOVIĆ JOSIP - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    SUBOTA, 31. prosinca 2016.
    • MARIĆ PERO - Groblje sv. Ilije, 12,00 sati

    PETAK, 30. prosinca 2016.
    • ZELENIKA ANA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • ČORLUKA ANTO - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    ČETVRTAK, 29. prosinca 2016.
    • MIAZ KURUBEGOVIĆ - Groblje Krista Kralja, 12,00 sati
    • ROSIPAL EMILIJA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • ALEKSIĆ SLAVICA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    SRIJEDA, 28. prosinca 2016.
    • BALAS ZDRAVKO - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • VOJNOVIĆ SAVETA - Groblje Jagodnjak, 15,00 sati

    UTORAK, 27. prosinca 2016.
    • HOFFMAN PETAR - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    SUBOTA, 24. prosinca 2016.
    • TKALAC EVA - Groblje sv. Ilije, 13,00 sati
    • RAIĆ ILIJA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    PETAK, 23. prosinca 2016.
    • KOLUNDŽIĆ ZDENKO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    ČETVRTAK, 22. prosinca 2016.

    • GAVRIĆ NEVENKA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • JOSIPOVIĆ JOSIPA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    UTORAK, 20. prosinca 2016.
    • ŠEVIĆ JAKOB - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 19. prosinca 2016.
    • FILIĆ STJEPAN - Groblje Krista Kralja, 13,30 sati
    • PEJIĆ ŽELJKO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    PETAK, 16. prosinca 2016.
    • DAVOR KOVAČEVIĆ - Groblje sv. Ilije, 13,00 sati

    ČETVRTAK, 15. prosinca 2016.
    • ŠAKOTA ANA - Groblje sv. Ilije, 12,30 sati
    • OBRADOVIĆ MARIJA - Groblje sv. Elizabete, 14,00 sati

    PETAK, 9. prosinca 2016.
    • MRVELJ FRANJO - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    ČETVRTAK, 8. prosinca 2016.
    • SABO STJEPAN - PIŠTA (76 god.) - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

    SRIJEDA, 7. prosinca 2016.
    • BEKIĆ KATA (87 god.) - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati
    • TURKALJ MILAN (77 god.) - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 5. prosinca 2016.
    • MARGETIĆ MANDA - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    PETAK, 2. prosinca 2016.
    • ATANASOV BRANKO - Groblje Krista Kralja, 12,00 sati

    SRIJEDA, 30. studenog 2016.

    • ZEBEC MARIJA (86 god.) - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    SRIJEDA, 23.studenog 2016.
    • VČELIK IVAN (74 god.) - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • RALIŠ KATARINA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati

    UTORAK, 22. studenog 2016.
    • TOPALUŠIĆ VERONIKA (79 god.) - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 21. studenog 2016.
    • JURČEVIĆ KATA (92 god.) - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    UTORAK, 15. studenog 2016.
    • NIKIĆ BORISLAV - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

    PETAK, 11. studenog 2016.
    • PASTORČIĆ RUŽA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati
    • ČORLUKA ANĐA - Groblje sv. Ilije, 13,30 sati

    ČETVRTAK, 10. STUDENOG 2016.
    • PALAMETA STOJAN (87 god.) - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    PETAK, 4. studenog 2016.
    • HORAČEK BOŽICA - Groblje sv. Elizabete, 14,00 sati

    SRIJEDA, 2. studenog 2016.

    • KITANOVIĆ GORAN - Groblje sv. Elizabete, 13,30 sati
    • PANGJIĆ NEVENKA (96 god.) - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 31. listopada 2016.
    • BOROTA MILAN (61 god.) - Groblje Krista Kralja, 13,30 sati
    • BARIŠIĆ DARKO (57 god.) - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    SUBOTA, 29. listopada 2016.
    • VESTEMAR KATICA (80 god.) - Groblje sv. Ilije, 13,00 sati

    PETAK, 28. listopada 2016.
    • RAJNOVIĆ ANDRIJAN (38 god.) - Groblje sv. Ilije, 16,00 sati
    • PERIĆ LJUBO - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

    PETAK, 21. listopada 2016.
    • HOSI ANKICA - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    UTORAK, 18. listopada 2016.
    • ŠUTALO MARKO - Groblje sv. Ilije, 16,00 sati
    • RASONJA EVICA - Groblje sv. Ilije, 14,00 sati

    PONEDJELJAK, 17. listopada 2016.
    • PAVLOVIĆ BLANKA - Groblje sv. Ilije, 13,00 sati
    • MITROVIĆ MIRA - Groblje sv. Ilije, 15,00 sati

    PETAK, 14. listopada 2016.
    • BOŽIĆ SVETOZAR - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    ČETVRTAK, 13. listopada 2016.
    • PAVKOVIĆ SIMON - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    SRIJEDA, 12. LISTOPADA 2016.
    • TONKOVIĆ STJEPAN - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 10. listopada 2016.
    • MARIĆ PAVA - Groblje Jagodnjak, 15,00 sati

    PONEDJELJAK, 3. listopada 2016.

    • MATIJEVIĆ MARIJA (64 god.) - Groblje Krista Kralja, 15,00 sati

    SUBOTA, 1. listopada 2016.

    • MARJANOVIĆ SLAVKO - Groblje sv. Elizabete, 15,00 sati

    Projekti energetske obnove

    banner - korisni otpad

    banner - kompost

    banner- glomazni otpad

    banner- glomazni otpad

    Reciklažno dvorište & EU

    KORISNI LINKOVI

    banner FZOEU

    mzoip

    pozega

    Tekija LOGO