U petak odvoz glomaznog otpada na području Velike i Kaptola

odvoz glomaznog1Prema Planu odvoza glomaznog otpada za 2016. godinu Komunalac Požega d.o.o. za komunalne djelatnosti odvozit će glomazni otpad u petak, 14.10.2016. u naseljima Općine Velika i Općine Kaptol.

Mole se korisnici komunalnih usluga u navedenim ulicama i naseljima, koji su podmirili svoje financijske obveze prema Komunalcu Požega d.o.o., a žele koristiti uslugu odvoza i zbrinjavanja glomaznog otpada da se jave u Komunalac Požega d.o.o. do četvrtka 13.10.2016. u 13:00, na tel. broj 316 – 878.

Glomazni otpad nije dozvoljeno odlagati na javnu površinu, nego ga je potrebno skupiti na hrpu unutar svoje okućnice neposredno uz javnu površinu. Metalni glomazni otpad potrebno je posebno odvojiti od ostalog glomaznog otpada. Stari automobili i građevinski otpad nisu kućni glomazni otpad te molimo korisnike da ove vrste otpada ne iznose.

E-tržnica